Udalosť:

17. listopadu 710/50,
779 00 Olomouc, Česko
Obsah

Letnú školu zastrešuje Univerzita Palackého v Olomouci a organizuje ju v spolupráci s Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Eötvös Loránd University v Budapešti, University of Wroclaw v rámci projektu podporovaného Medzinárodným vyšehradským fondom (V4).

Škola je určená pre tých, ktorí si chcú prehĺbiť vedomosti z GIS a DPZ, zdokonaliť zručnosti v práci s ArcGIS a iným GIS softvérom. Na úvod postačujú základné znalosti z GIS.

Výučba sa bude konať v angličtine. Zúčastniť sa môžu študenti z Česka, Slovenska, Poľska a Maďarska (max. 50 študentov spolu).

Výdavky na ubytovanie, obedy a cestovné bude hradiť Univerzita Palackého v Olomouci (v hotovosti alebo prevodom na Váš účet).

Day 1: arrivals, accommodation
19.30 IceBreaker Party, Evening City Walk

Day 2: „GEODATA CAPTURE“ Lecturer: prof. Vít Voženílek
UAV, sensors, GPS mapping Associate: Miřijovský, Hejlová